a

Facebook

Twitter

Copyright 2017 Turuncu Grafik .

9:00 - 18:00

Çalışma Saatlerimiz.

(0212) 231 97 16

Danışmak için bizi arayın.

Facebook

Twitter

Search
Menu
Aksakal Hukuk > Ekibimiz

Av. Enver Aksakal

Avukat Enver Aksakal, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk eğitimini almıştır. İstanbul Barosu üyesi olarak avukatlık mesleğini yürütmektedir. Bir yandan İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku tezli yüksek lisans programında master eğitimini de sürdüren Avukat Enver Aksakal, kurucusu olduğu Aksakal Hukuk Bürosu ile 2013 yılından bu yana müvekkillerinin hukuki uyuşmazlıklarına çözümler sunmakta, Türk vatandaşı ve yabancı müvekkilleri ile yerli/yabancı şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Avukat Enver Aksakal, İstanbul Barosu İnsan Hakları Merkezi ile Türkiye Barolar Birliği İnsan Hakları Merkezi Hukuk Güvenliği ve Mülkiyet Hakkı çalışma grubu üyesi olup, bir yandan İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi’nde İnsan Hakları dersleri vermektedir.

 

Av. Hülya Aksakal

Avukat Hülya Aksakal İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk eğitimini almıştır. İstanbul Barosu üyesi olarak avukatlık mesleğini yürütmektedir. Bir yandan Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk tezli yüksek lisans programında master eğitimini sürdüren Avukat Hülya Aksakal, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Adli Tıp Tezli Yüksek Lisans programında da master yapmaktadır.

Marka vekili de olan Avukat Hülya Aksakal, sözleşmeler hukuku ve hukuk muhakemesi dersleriyle avukatlık kampı eğitimlerine destek vermektedir.

Avukat Hülya Aksakal, İstanbul Barosu İnsan Hakları Merkezi ile Türkiye Barolar Birliği İnsan Hakları Cinsel Kimlik Hakları çalışma grubu üyesi olup, bir yandan İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi’nde İnsan Hakları dersleri vermektedir.